SPECIÁLNÍ MASÁŽE

SPECIÁLNÍ MASÁŽE

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Thajská tradiční masáž zad a šíje je zaměřena zejména na celkové uvolnění napětí. Odstranění bolestí v oblastech hlavy, šíje, krku, ramen a zad. Masáž zad a šíje je mimo jiné vhodná také pro úlevu od bolesti hlavy vzniklé ztuhlým svalstvem v oblasti kolem krční páteře. Tyto bolesti jsou zcela typické pro osoby, které tráví hodně času u počítače.Masáž zad a šíje

Tradiční thajská masáž zad a šíje je kombinací masáže olejové a masáže tlakové, bez použití oleje, na vybrané partie. Lze ji doporučit jak pro odstranění bolestí od ztuhlého svalstva krční páteře, ale také jako výbornou prevenci pro osoby se sedavým zaměstnáním.

Během thajské masáže zad a šíje máte na sobě volné látkové kalhoty, které vám zapůjčíme, nebo jste ve spodním prádle.

Objednat termín

Masáž nohou

Masáž nohou a chodidel vychází z několik tisíc let staré čínské léčebné metody. Je založená na stimulaci reflexních bodů. Ty se nacházejí na ploskách nohou, prstech, oblastech Achillovy šlachy a oblasti lýtek.

Masérka k práci používá své dlaně, pouhý tlak prstů a masážní dřevěné tyčinky. Na chodidlech existuje množství zón a bodů. Ty jsou energetickými drahami, meridiány, propojeny se všemi tělesnými orgány. Stimulací těchto bodů lze pozitivně ovlivnit funkci souvisejících orgánů, povzbudit jejich přirozenou regeneraci, zmírnit jejich bolest, nebo je dokonce zcela vyléčit.
Masáže nohou, tlakové body a meridiány. Masáž nohou zbaví napětí, stresu a podporuje činnost lymfatického systému

Masáž chodidel a nohou obnovuje a harmonizuje činnost orgánů, zlepšuje funkci krevního i lymfatického systému. Lymfatický systém napomáhá organismu vyloučit toxické látky z těla. Při masáži nohou a chodidel se zbavíte napětí a stresu a užijete si příjemných pocitů, které se z vašich nohou budou rozlévat po celém těle.

Během masáže nohou a chodidel máte na sobě volné látkové kalhoty, které vám zapůjčíme, nebo jste ve spodním prádle.

Objednat termín