Vítáme Vás …

Vítáme Vás …

Vítejte na stránkách masáží  LAITHAI – masáže pro dámy.

Nabízíme Vám několik druhů masáží. Thajskou tradiční masáž, lymfatickou masáž, olejovou relaxační masáž, olejovou aroma masáž a také specializované masáže se zaměřením na konkrétní zdravotní potíže. Sem patří zejména masáž šíje a ramen při potížích ztuhlého krčního svalstva, zejména při sedavém zaměstnání, dále masáž hlavy a obličeje pro celkové uvolnění mysli, zmírnění migrenózních stavů a zbavení se stresu.

Asi nejoblíbenější je kombinace tradiční thajské masáže s masáží olejovou, masáž je velmi příjemná, uvolňující a přitom Vám uvolní ztuhlé svalstvo a rozproudí lymfatický systém celého těla.

Tradiční thajská masáž je více něž 2500 let starý soubor masážních technik starých mistrů a spočívá v přesném silovém působení na tlakové body a energetické dráhy těla spolu s protažením svalstva a šlach. Techniky thajské masáže jsem studovala na prestižní škole národního institutu zdraví v Bangkoku, mám více než desetiletou praxi a několik tisíc spokojených klientů. Věřím, že i Vy budete spokojeni a těším se na Vaší návštěvu.

3 komentáře

  1. Masáže Laithai mohu jen a jen doporučit. Paní masérka mi pomohla od bolesti krční páteře, se kterou jsem se trápila minimálně měsíc. Je to úžasná paní a má zalté ručičky. Doporučuji všem a těším se na příšti návštěvu 🙂

  2. Paní masérka je zkušená a svou práci dělá velmi poctivě. Nejlepší je olejová masáž sezamovým olejem se zázvorem, teď v zimě krásně prohřeje. Přístup je profesionální a prostředí velmi příjemné, jsem velmi spokojená ★★★★★

  3. Paní Noosin je moc milá, olejová masáž byla velice příjemná a uvolňující, prostředí také krásné. Profesionální přístup. Cítila jsem se skvěle. Doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *